27.7. nás navždy opustil Halladin. R.I.P.

Irsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 2715
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Irsko

Příspěvek od petrp » 03 bře 2017, 19:12

U irského sirotčince objevili masový hrob dětí
Podle prvních testů DNA děti pochované v objeveném hrobě byly ve věku od 35 týdnů do tří let. O úmrtí nejméně 796 dětí v letech 1925 až 1961 v sirotčinci řádu Sisters of Bon Secours ve městě Tuam a o existenci jejich neoznačených hrobů informovala v roce 2014 zpráva místní historičky Catherine Corlessové.
Ta našla písemné důkazy o úmrtích, ale jen jedno pochované dítě. Podle ní příčinou úmrtí mnoha dětí byla podvýživa a zanedbanost. Řada dětí zemřela na spalničky, tuberkulózu či zápal plic.

http://zpravy.idnes.cz/irsko-masovy-hro ... anicni_aba
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
"Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat." - B. Franklin

QVAK
Oceněný redaktor
Příspěvky: 4496
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Irsko

Příspěvek od QVAK » 10 úno 2018, 12:54

IREXIT? IRSKÁ TOUHA PO OPUŠTĚNÍ EU

Tento týden proběhla v irském Dublinu akce s názvem ‚Irexit: Svobodou k prosperitě‘, na níž se diskutovalo o tom, zda by Irsko mělo opustit Evropskou unii, či ne. Ta akce proběhla tento týden v irském Dublinu v Aréně RDS. Akci organizovala skupina EFDD (Evropa svobody a přímé demokracie) a promluvili na ní hostující mluvčí včetně vůdce kampaně za Brexit Nigela Farage, irského žurnalisty Johna Waterse, profesora Anthonyho Coughlana, Dr. Karen Devine, Cormac Lucey a rady James Charity. Akci moderoval komunikační ředitel skupin EFDD Hermann Kelly.
Těsně před koncem této akce se objevil jediný protestující, který svůj protest započal hvízdáním vzadu v sále, než se pustil do mávání vlajkou EU nad hlavou. Bezpečnost tohoto muže rychle vyvedla.

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12101-ir ... pusteni-eu

QVAK
Oceněný redaktor
Příspěvky: 4496
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Irsko

Příspěvek od QVAK » 25 úno 2018, 11:03

IRSKÁ VLÁDA UPLÁCELA TISK, ABY PROPAGOVAL PLÁN NA ZVÝŠENÍ POPULACE O JEDEN MILION POMOCÍ MASOVÉ MIGRACE

Irská vláda je obviňována z uplácení žurnalistů, aby psali pochvalné zprávy o Projektu Irsko 2040.
Tento dokument odhalený vládou minulý týden spolu se závazkem utratit za to 116 miliard € vytyčuje plány na zvýšení obyvatelstva Irského národa, který čítá 4,7 milionů lidí, o další milion pomocí masové migrace. Vládní jednotka strategické komunikace zaplatila za sponzorované „novinové články“, aby to vypadalo, jako že národní a regionální tisk ten plán Irsko 2040 podporuje, když ten „nesměl obsahovat žádný k tomu negativní nebo kritický obsah,“ hlásil v pátek The Times.

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12241-ir ... va-migrace

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host