Přesuny techniky

kurasov1965e
Redaktor

Presuny techniky

Příspěvek od kurasov1965e » 25 zář 2017, 18:44

Patrac: To bylje predpis , ktery se zabyva vojenskymi prepravami osob , materialu a voj. techniky mirove dobe , a pamatuji si tu vetu" ze na nalozene technice muze byt nezbytne mnozstvi pohotovostni ostre munice " , skoda ten predpis se mi nepodaril " znarodnit" , mam , ale predpis D22 , ktery se zabyva cinnosti zeleznic za mimoradnych opatrenich. Uvazuju , ze neco malo zneho tu zverejnim

syos
Samostatný redaktor

Re: Přesuny techniky

Příspěvek od syos » 15 pro 2017, 18:30

Zapadlý OSHKOSH 8×8 (následně převrácený) při přesunu USA techniky v Polsku
Přehled dezinformačních a manipulativních webů: reuters.com, apnews.com, jpost.com, washingtonpost.com, ctk.cz, idnes.cz, novinky.cz, aktualne.cz, lidovky.cz, ceskatelevize.cz

kozlus
Redaktor

Příspěvek od kozlus » 15 pro 2017, 19:24

Jen poupravim, ze prvne zapadl jeden nakladak a kdyz ho tahali ven, tak jedno vozidlo sjelo z cesty na opacne strane a v opacnem smeru a taky se zahrabalo. Na bok se jim polozilo az kdyz se ho snazili vyprostit.

petrp
Šéfredaktor

Příspěvek od petrp » 05 bře 2018, 10:52

O víkendu proběhl poměrně značný pohyb kolové techniky (včetně nezamaskovaných OT) po karlovarské E-6 ve směru Vary - Praha a následně zpět. Zaujal mě jeden fakt - všechny přepravované kontejnery na autech, které jsem viděl, měly BÍLOU barvu. Že by zimní maskování (pouze kontejnerů, ne zbylé techniky) uprostřed zeleně :?: :lol:
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
"Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat." - B. Franklin

bacil
Redakční rada

Příspěvek od bacil » 06 bře 2018, 00:41

Dnes v 10:50-55 dost dlouhá kolona rakouské vojenské techniky včetně zeleného autobusu odbočovala v Brně z jižního přivaděče na dálnici směr Olomouc. Blikající doprovod vojenské policie vzadu, přední jsem neviděl (uhnul z cesty dřív než jsem ho zahlédl). Nahrál jsem to na kameru v autě, ale zapomněl ji pak celý den zapnutou, tak to tam asi už nebude (1GB udělá za 10 minut)

Hektor
Redaktor

Příspěvek od Hektor » 28 bře 2018, 19:52

dnes na diaľnici z BA smer Trenčín dva kamióny s podvozkami Tatra, pancierované v pieskovej kamufláži rovnaké ako že pre Azerov. Evidentne pre nich už embargo neplatí.

IgorT
Samostatný redaktor

Příspěvek od IgorT » 29 bře 2018, 17:39

Po slovenských cestách sa o pár dní budú presúvať vojaci. Na budúci týždeň pôjde napríklad o francúzskych a amerických vojakov, celkovo by malo ísť o 18 cestných presunov zahraničných vojsk, informovala hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková.

V nasledujúcom týždňi treba podľa nej počítať aj s presunmi Ozbrojených síl SR na trase Trebišov – Lešť, Hlohovec – Vojenský výcvikový priestor Kolíňany a späť, Prešov – Ruská Nová Ves, Nitra – Vojenský výcvikový priestor Kolíňany, Michalovce – Trenčín, Prešov – Veľké Ozorovce, ako aj na trase Sereď – Lešť a späť.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... ni-vojaci/

danny1691
Výkonný redaktor

Příspěvek od danny1691 » 03 dub 2018, 13:56

Přesun mechanizovaného praporu AČR k hranicím Ruska by nebyl jednoduchý

https://technet.idnes.cz/mechanizovany- ... enstvi_erp

Hektor
Redaktor

Příspěvek od Hektor » 19 kvě 2018, 08:27

Včera okolo 16 v Bratislave na diaľnici smer Žilina 2x Zuzana, RM70, Tatrapan, Aligátor, Rover, žeriav MAN mám aj fotky ale neviem to sem nahrávať. V smere do BA 4 x Tatra opancierovaná nosič kontajnerov.
Najskôr som myslel že sa ponáhľajú s policajnou eskortou splniť kontrakt Azerbajdžanu ale asi to bude súvisieť skôr s výstavou.
Vo Vyškove zase Pandur na podvalniku asi ho dostala nejaká Škodovka.

riho
Redaktor

Příspěvek od riho » 21 kvě 2018, 09:18

Hektor píše:
19 kvě 2018, 08:27
Včera okolo 16 v Bratislave na diaľnici smer Žilina 2x Zuzana, RM70, Tatrapan, Aligátor, Rover, žeriav MAN mám aj fotky ale neviem to sem nahrávať. V smere do BA 4 x Tatra opancierovaná nosič kontajnerov.
Najskôr som myslel že sa ponáhľajú s policajnou eskortou splniť kontrakt Azerbajdžanu ale asi to bude súvisieť skôr s výstavou.
Vo Vyškove zase Pandur na podvalniku asi ho dostala nejaká Škodovka.
Bol Globsec, tak aj keď nie je čo, predsa len ukážeme.

Odpovědět