Pravidla čtou jenom právníci a agenti (jak podotkl Bacil) - ale protože tady jsou vlastně všichni něčí agenti, takže:
Necitujte bezprostředně předchozí příspěvek! Zvažte, je-li nutná citace i staršího příspěvku, a když už citujete, omezte citaci na nejnižší možnou míru!
Moderátoři budou příspěvky se zbytečnými citacemi bez milosti MAZAT. Srdečně děkují Vaši protivní admini a moderátoři...

Aktivity George Sorose

Odpovědět
bacil
Redakční rada
Příspěvky: 560
Registrován: 08 úno 2017, 04:04

Aktivity George Sorose

Příspěvek od bacil » 31 říj 2017, 10:58

Polské černé protesty: Spontánní hnutí nebo důsledek velkých finančních investic?
https://hnutiprozivot.cz/zpravy/2702-po ... k=20171031
Loňské tzv. černé protesty byly prezentovány jako spontánní hnutí proti plné legislativní ochraně lidského života v Polsku. Z analýzy veřejně dostupných materiálů však vyplývá, že na údajně spontánní akce obdržely feministické organizace značné finanční prostředky ze zahraničí, zejména z organizací financovaných Georgem Sorosem. Analýzu vypracoval polský právnický institut Ordo Iuris.
...
Institucionální podpora černých protestů nepocházela jen od mezinárodních organizací. Významnou roli sehrály i sdělovací prostředky včetně titulů, které patří společnosti Agora SA (např. Gazeta Wyborcza), jejímž akcionářem je Media Development Investment Fund financovaný Georgem Sorosem.

Do politických protestů radikálních levicových kruhů se aktivně zapojila také část polských univerzit, které veřejně prohlašovaly, že nepřítomnost studentů na výuce v pondělí 3. října 2016 (tzv. černé pondělí) bude omluvena. K účasti na protestech vyzývaly i studentské svazy.
...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti