Česká republika

Odpovědět
Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3468
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 05 bře 2018, 10:37

Kalousek kritizoval zvolení Ondráčka, pořádně naštval občany
Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se na twitteru vrátil k hlasování o šéfovi komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Poukázal na to, že ve Sněmovně vznikla jasná hlasovací koalice. Ostře se navezl i do předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. „Koalice ANO, KSČM a SPD funguje a všechny tři strany si navzájem vyhoví vždy, když bude potřeba. Stále si někdo myslí, že by tomu měla demokratická strana poskytnout fíkový list demokratické vlády?“ tázal se na twitteru Kalousek po zvolení Ondráčka šéfem sněmovní komise pro kontrolu GIBS.

Jeho slova ale vyvolala vášnivé reakce. Řada lidí poukazovala na vysokou neúčast při hlasování. „Když to sakra víte, tak jak to, že jste nebyli všichni přítomni u tak důležitého hlasování? Si z nás děláte srandu? Nebo zkoušíte opět naši trpělivost? Co víc můžeme ještě udělat? Nevolit vás, protože stejně nejste schopni se dát dohromady s ostatními demokraty tzv. Demobloku?“ pustila se do Kalouska jedna z uživatelek twitteru.

Kalousek na její slova musel zareagovat. „Čím méně by bylo omluvených na naší straně, tím méně by jich bylo i na té druhé. To jsou jednoduché parlamentní počty v mantinelech jasného poměru 115 : 85,“ uvedl s odkazem na počet hlasů, které mají dohromady hnutí ANO, KSČM a SPD. Ani to ale nespokojenou ženu neuklidnilo. „To je jedno, měli jste tam být všichni, takto to vypadá, že vám na tom až tak moc nezáleží,“ postěžovala si.

„Počty nepočty, viděl bych to stejně. Když tomu hlasování dáváte takovou důležitost, tak je potřeba tomu odpovídající účast," přisadil si další diskutující. „ANO-rudo-hnědá koalice funguje, protože jí k tomu dalo zelenou 45 nepřítomných poslanců!!!" napsal další diskutující.

https://globe24.cz/domov/51044-kalousek ... val-obcany
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1097
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Česká republika

Příspěvek od woxia » 05 bře 2018, 11:52

Miroslav Kalousek hlasoval pro možnost zvolení Ondráčka, i když 5 ze 7 členů TOP09 (tj. 71% klubu) nebylo přitomno (z toho dva měli neomluvenou absenci):

Zahájil jsem hlasování číslo 44 a ptám se, kdo je pro pevné zařazení druhého kola druhé volby na 12. hodinu u volby předsedy stálé komise Poslanecké sněmovny pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů. Kdo je proti? Děkuji vám.
http://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot ... 33.htm#h44

TOP09 (A Souhlas: 2 0 Absence: 2 N Omluven: 3)

A Miroslav Kalousek
A Helena Langšádlová

0 Markéta Pekarová Adamová
0 Dominik Feri

N Karel Schwarzenberg
N František Vácha
N Vlastimil Válek

https://www.psp.cz/sqw/phlasa.sqw?o=8&i ... 9&s=7&pg=3

Přitom má exministr Kalousek takové zkušenosti i v "přímém" přenosu když dojde k neočekávanému vývoji :bliju
Kde cenzura začíná, tam Woxia končí...

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3468
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 05 bře 2018, 13:30

Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát
Je to desatero, ale nikoliv „Božích přikázání“

1. Nejprve se zesměšní celý národ. Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára da Cimrman. Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buzno exhibicionisté.

2. Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.

3. Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl. Nic neumíte, všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „ kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.
4. Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami. Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.

5. A pokud se to českému „ proletariátu „ nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

6. Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost. Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

7. K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahody, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka (nebo ještě další konspirační př ezdívky pro konopí jako např. konvalinky…).

8. Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa. Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí „ u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacujcí odlišnosti. „A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšov&a mp;a acute;ní počtu jejich aktivistických údržbářů.

9. Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy.

10. Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu. Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace, protože v jednotě blbosti je síla. Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii. Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny „Óda na radost“. Jmenuje se „Rekviem za zbabělost“.
Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku.

Možná že opravdu existuje Bůh, který si říká: Dal jsem vám Evropané svobodu volby. A takhle to dopadlo. Tak víte co ? Jděte mi k šípku !
Co ještě dodat? Ještě jedno přikázání, nazvané Posselta ke své hrudi přivineš!

11. Tzv. sudetské Němce za spojence budeš mít! Uděláš pro ně vše, co budou žádat! Zrušíš především dekrety prezidenta republiky, vypíšeš „sudetoněmecké restituce“, za občany je přijmeš, česko-německou federaci s nimi vytvoříš a s nimi pak, pod vedením blahoslaveného Slávka a církve svaté, vstoupíš do čtvrtého rajchu, v němž všechna protivenství budeš odrážet výlučně je láskou k německým bližním! Uhodí-li tě, pak nastavíš druhou tvář! Za všechna nastalá pozemská utrpení nebeské království Tebe a Tvůj národ nemine.
http://leva-net.webnode.cz/news/cim-a-k ... esky-stat/
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1097
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Česká republika

Příspěvek od woxia » 05 bře 2018, 14:42

Petr Jákl bude točit film o Janu Žižkovi v americké produkci Cassian Elwes (rodiče Dominick Elwes, Tessa Kennedy).

Vyjádření Petra Jákla:
Nyní probíhá jednání s americkými herci o obsazení. K tomu se určitě vyjádří organizace jako NAACP, Television and Film Diversity Initiative, Minority Media Telecommunications Council, Media Action Network for Asian Americans.
Samozřejmě, bude zde také spousta různých postav splňující požadavky současné americké filmové tvorby.

Dá se proto očekávat, že film bude v podobném duchu, jako např. Král Artuš:
Obrázek

Nápovědu dává klip Petra Jákla, který bude film točit.
https://kultura.zpravy.idnes.cz/cassian ... lmvideo_ts

Předpokládaný styl tohoto filmu (Režie Petr Jákl)


Jaký posun po pár desítkách let...
Kde cenzura začíná, tam Woxia končí...

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3468
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 06 bře 2018, 07:29

Stojí vám jeden rudý ničema za tolik emocí? Potom byste si měli srovnat priority
Za víc než několik málo slov ta kauza podle mého mínění opravdu nestojí. Důležitějších důvodů k demonstracím je zde daleko více,ty však dnes nespokojená veřejnost přehlíží. Nepochybně by se člověk, který se zúčastnil represí vůči demonstrantům proti komunistické totalitě, měl hluboce stydět a neusilovat o žádnou veřejnou funkci. Nicméně to, že se soudruh Ondráček nestydí, přece nikoho nepřekvapuje. Čekal někdo, že uzná, jak zle tehdy, třebaže v rámci služebních povinností, jednal? (Služební povinnost samozřejmě v této věci není žádná omluva.) A že je soudruh Ondráček stále loajálním komunistou - co na tom? On jen představuje kombinaci všeho špatného. A koneckonců mlácení demonstrantů je dnes, v tzv. vyspělé demokratické Evropě již pomalu trendem, jak ukázaly nedávné události ve Španělsku.

Ondráček je samozřejmě nepřítelem svobody. Kromě pouhého faktu, že je členem strany, která svoji nenávist vůči svobodě prokázala v praxi již dostatečně, navrhuje například omezování svobody slova namířené vůči kritice politiků, ať už oprávněné či neoprávněné. Ale je tohle v současné naší politice nějaká výjimka? V poslaneckých lavicích sedí jeden nepřítel svobody vedle druhého. Pouze většina z nich to umí více či méně šikovně zakrývat. Zaslouží si jeden rudý ničema takovou míru pozornosti, aby se kvůli němu scházeli lidé na náměstích a demonstrovali proti němu, když se v poslanecké sněmovně nachází, dejme tomu, nějakých 190 dalších nepřátel svobody, kteří nám ji brali, berou a budou brát se stejnou zapálenou horlivostí, s jakou chce svobodu ničit soudruh Ondráček? Kde tito demonstranti byli, když se schvaloval ten či onen zákon, který nám ukrojil další dílek naší svobody?

Jestliže jeden rudý ničema vyvolal takovou míru lidového rozhořčení (předpokládejme, že je skutečně spontánní), co by asi měli tito lidé, pokud jim skutečně jde konzistentně o svobodu, dělat kvůli zavedení EET, protikuřáckého zákona, solidární daně? Co by měli dělat při každé další regulaci, kterou nám stát zasahuje do našich životů? Jestliže si komouš Ondráček zaslouží demonstrace, potom EET či každé další daňové zátěže si zaslouží defenestraci. Přesto však ti, kteří dnes demonstrují proti soudruhu Ondráčkovi, mlčky nebo se souhlasem rostoucí moc státu přijímají jako něco nevyhnutelného či žádoucího. Nemám pochybnosti o upřímných pohnutkách těch, kteří dnes proti poslanci Ondráčkovi a jeho jmenování do čela GIBS protestují.

Pokud jim však skutečně leží na srdci osud této země, naše práva, naše svoboda, měli by si srovnat priority.

https://www.eportal.cz/Articles/9838-st ... ority.aspx
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

syos
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1111
Registrován: 08 úno 2017, 11:50

Re: Česká republika

Příspěvek od syos » 06 bře 2018, 10:45

Miroslav Kalousek byl komunistický kolaborant
Autor Stanislav Hudský · Publikováno 26.9.2014 · Aktualizováno 26.2.2018

https://www.spisovatelskelisty.cz/stani ... olaborant/
Bojovat dnes proti komunismu je snadné, zvláště když se to dělá – s prominutím – jenom hubou a ještě pod ochrannou peřinkou poslanecké imunity.

Jenomže Miroslav Kalousek se nezrodil v roce 1989 z mořské pěny, neposkvrněný jako Venuše. Co tedy vlastně dělal v dobách, kdy měl možnost bojovat proti skutečně totalitní vládě Komunistické strany?

Kolaboroval.

Ihned po škole vstoupil do Československé strany lidové, která byla po tehdejších „socialistech“ druhou největší „stranou“, kolaborující s Komunistickou stranou Československa v systému tzv. Národní fronty, což byl blok politických stran a společenských organizací pod vedením KSČ. Na jakoukoliv „volenou“ funkci tehdy mohl kandidovat jedině kandidát navržený Národní frontou a orgány Národní fronty se podílely na přípravě zákonů, vládních nařízení a opatření. Rovněž podávaly návrhy na volbu a odvolání soudců z povolání a soudců z lidu.

Národní fronta byla tedy ryze kolaborantskou organizací, sloužící Komunistické straně k předstírání, že v tehdejší ČSSR je politický systém více stran. Význační kolaboranti se pak jejím prostřednictvím mohli podílet na správě a řízení státu.

Použijeme-li Kalouskův slovník, pak „Jakešovy mlátičky“, jakož i fízlové a estébáci fungovali na základě zákonů, které vznikaly za přímé spolupráce právě takových kolaborantů, jako byl před převratem Miroslav Kalousek.

A pan Miroslav Kalousek dokázal svého kolaborantského angažmá samozřejmě velmi dobře využít. Ostatně jak jinak by mohl za komunistického režimu nějaký čtyřiadvacetiletý kluk bez jakéhokoliv finančního, či ekonomického vzdělání během pár let vystoupat z místa obyčejného technologa až na místo vedoucího investičního oddělení jednoho z nejdůležitějších komunistických státních podniků, ve své době předního evropského výrobce pneumatik pro zemědělství, stavební stroje i letadla?

Na tato místa se za minulého režimu čekalo mnoho let, obsazovali je čtyřicátníci, padesátníci, většinou to byly pozice nomenklaturní (tedy jejich obsazení bylo možné pouze na základě odsouhlasení místní, případně krajské organizace KSČ), pokud byl člověk nestraník, mohl takovou funkci obsadit až po desítkách let práce na nižších pozicích, a to ještě jen v případě, že nebyl politicky vhodnější kandidát. Samozřejmě nesměl být signatářem žádné z protiokupačních výzev po osmašedesátém, Charty 77 a podobně – naopak, při pohovorech byl vyžadován výslovný souhlas se vstupem armád Varšavské smlouvy.

V roce 1984, kdy pan Miroslav Kalousek dělal v komunistickém systému tuto závratnou kariéru, pracoval můj starší bratr, kterému z politických důvodů nedovolili dělat nic jiného než hornické učiliště a ve čtrnácti letech ho donutili odejít z domova do 250 kilometrů vzdálené Ostravy, důlního záchranáře. Ve volném čase pak jezdil na různé koncerty. Měl rád Vladimíra Mišíka. Tomu však zakazovali hrát, takže se často stávalo, že se parta kluků a holek sešla před nějakým venkovským sálem, ale místo Mišíka, kterému na poslední chvíli koncert zatrhli, přijeli policisté, kluky a holky rozehnali, některé zmlátili do krve, bratrovi se stalo třikrát, že ho policajti nejen seřezali, ale okradli ho o peníze, doklady a vyhodili třeba dvacet kilometrů od nejbližší vesnice, jednou dokonce v desetistupňovém mraze.
Přehled dezinformačních a manipulativních webů: reuters.com, apnews.com, jpost.com, washingtonpost.com, ctk.cz, idnes.cz, novinky.cz, aktualne.cz, lidovky.cz, ceskatelevize.cz

syos
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1111
Registrován: 08 úno 2017, 11:50

Re: Česká republika

Příspěvek od syos » 06 bře 2018, 11:22

Protesty proti Ondráčkovi přilákaly po městech v celé zemi 30 tisíc lidí

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/protest-ondrace ... domaci_kop
V Praze a dalších městech České republiky se při protestech proti novému předsedovi komise pro kontrolu Generální komise bezpečnostních sborů Zdeňku Ondráčkovi sešlo 30 tisíc lidí, tvrdí organizátoři protestů. Do ulic je přivedlo to, že kontrolní orgán vede muž, který mlátil v roce 1989 bezbranné demonstranty proti totalitnímu režimu a nijak toho nelituje.
Lidé na pražském Václavském náměstí demonstrovali za odvolání Zdeňka Ondráčka....

Většina protestujících zamířila na pražské Václavské náměstí, kde se sešlo přibližně 20 tisíc lidí, což je i podle iDNES.cz střízlivý odhad. Další tisíce se sešly ve čtrnácti městech po celé republice. Petici proti Ondráčkovi za jediný večer podepsalo minimálně 14 tisíc lidí, organizátoři navíc podpisy stále ještě sčítají a také sbírají, než bude petice ve středu 7. března odpoledne předána Poslanecké sněmovně.

“S účastí jsme velmi spokojení, podpory si opravdu vážíme, stejně jako civilního průběhu demonstrace. Navíc spontánní šíření akcí po celé zemi dokazuje, že v České republice ve skutečnosti neexistuje rozdělení na Prahu versus regiony, jež se nám někteří politici snaží vnutit. Protesty uspořádalo spoustu organizátorů i v menších městech, z čehož je vidět, že zhnusení z posouvání hranic možného jde napříč republikou i generacemi. Lidé už se prostě nechtějí stydět za svou politickou reprezentaci a nechtějí, aby se opakovaly nesporné chyby minulosti,“ řekla k protestům jedna z organizátorek Lucie Kohoutová

Protest původně namířený proti komunistovi, který mlátil demonstranty, se brzy změnit v kritiku šéfa ANO, přičemž zaznívala heslo jako „Bureš musí z vlády!“ nebo „Nejsme tvoje firma“. Pod krycím jménem Bureš bývalá Státní bezpečnost evidovala Babiše, který odmítá, že by komunistické tajné policii spolupráci podepsal.

“Počet podpisů a nesouhlas občanů vyjádřený účastí na shromážděních je takový, že věříme, že má petice reálnou šanci na úspěch a že se podaří prosadit novou volbu předsedy komise zdola, od občanů. O to víc považujeme za výsměch všem účastníkům akce snahy některých politiků na protestu nahánět politické body. Především od těch, kteří svou volbou Ondráčka nebo neúčastí na ní způsobili to, že akce vůbec vznikla, a teď sami vyzývají k jeho odvolání. Od takových snah se my i účastníci protestů výrazně distancujeme,” uvedl organizátor protestu Vojtěch Otevřel.

“Zvolení člověka, který v roce 1989 na Václavském náměstí bil demonstranty a dodnes se k tomu hlásí, byla obrovskou symbolickou fackou všem, kteří pro nás v roce 1989 vybojovali svobodu a demokracii. Z pondělních demonstrací je vidět, že veřejnost toto jasně vnímá, stejně jako podíl ostatních politiků na této situaci,” uvedl k tomu další z organizátorů Oskar Rejchrt. O události v tomto duchu informoval i britský deník Guardian.

O postoji k Ondráčkovi se před úterním pokračováním Sněmovny radí devět klubů ve Sněmovně, přičemž předseda opoziční ODS Petr Fiala už potvrdil, že občanští demokraté navrhnou jeho odvolání. Babiš tvrdí, že k tomu bude přemlouvat i poslance svého ANO.
Autor: Josef Kopecký
.......řekla k protestům jedna z organizátorek Lucie Kohoutová
https://goout.net/cs/umelci/lucie-kohoutova/lklvf/
"umělkyně" z kulturní platformy goout.cz
.....uvedl organizátor protestu Vojtěch Otevřel.
....uvedl k tomu další z organizátorů Oskar Rejchrt
https://www.facebook.com/jemnostpanoska ... Dw&fref=nf

Jeden o organizátoru včerejší demonstrace užívá drogy, fotografie z jeho facebooku.
https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B0E8789
Lidi - "protestní kanonfuter" získávají a zpracovávají v "kulturní platformě" GoOut.cz (Vojtěch Otevřel), kde se vedle designu starají o marketing a obchod.

https://goout.net/cs/umelci/vojtech-otevrel/pdjsf/
Přehled dezinformačních a manipulativních webů: reuters.com, apnews.com, jpost.com, washingtonpost.com, ctk.cz, idnes.cz, novinky.cz, aktualne.cz, lidovky.cz, ceskatelevize.cz

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3468
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 06 bře 2018, 13:19

Útok na advokátní tajemství. Nejhorší od roku 1945, píše Česká advokátní komora poslancům
Snaha o mezinárodní spolupráci v boji proti daňovým zločinům v Česku přerůstá v bezprecedentní posílení pravomocí domácích finančních úřadů. Varuje před tím Česká advokátní komora, podle níž dochází k nejtěžšímu útoku na důvěrný vztah advokáta a jeho klienta od roku 1945. „I komunisté, kteří advokáty rozhodně nemilovali, si netroufli advokátní mlčenlivost prolomit,“ varují advokáti v dopise poslancům.

Udávejte své klienty státu, požaduje po advokátech novela daňového řádu, kterou právě projednává sněmovna. Pokud novela projde, zavede povinnost bank, poskytovatelů platebních služeb nebo advokátů a poradců poskytovat daňové správě údaje, které vyplývají ze zákona o boji proti praní špinavých peněz. Změna, podle níž by údaje měly sloužit mezinárodní spolupráci při správě daní, vyplývá ze zavádění evropské směrnice DAC 5.

České ministerstvo financí si přitom na zavedení evropské směrnice chce přihřát vlastní polívčičku. A jít daleko za její „evropskou“ podobu. „Od počátku jsme netajili, že jdeme nad rámec implementace,“ řekla v polovině února při projednávání návrhu ve sněmovně ministryně financí Alena Schillerová.

https://hlidacipes.org/utok-advokatni-t ... poslancum/
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1097
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Česká republika

Příspěvek od woxia » 06 bře 2018, 14:06

Ludvík Zifčák: Účel akce byl jednoznačný: vyvolat určitou výbušnou situaci, která později nebo na jejím základě by mohlo vzniknout prostředí, které by vedlo k vyměně špiček uvnitř KSČ.

RB: Kdo to vymyslel?

Ludvík Zifčák: Dneska je těžko říkat, kdo to všechno vymyslel. Rozhodně to nebyla CIA. Tato akce byla organizovaná z Východu, to znamená ze Sovětského svazu.

https://www.freeglobe.cz/Articles/1697- ... r-ksc.aspx

Poslechněte si:


Co je v té relaci důležité? Nápověda - není to jen jedna zpráva.
Kde cenzura začíná, tam Woxia končí...

Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Redakční rada
Příspěvky: 1904
Registrován: 10 úno 2017, 22:29
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od Aaron Goldstein » 06 bře 2018, 15:52

Ondráček rezignoval...

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček rezignoval na post předsedy komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Uvedl to v úterý odpoledne na plénu sněmovny. Zdůvodnil to obavou o svou bezpečnost i bezpečnost své rodiny.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ct ... 3061417_hm
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

Uživatelský avatar
gandalf
Sponzor fóra
Příspěvky: 913
Registrován: 07 úno 2017, 18:22

Re: Česká republika

Příspěvek od gandalf » 06 bře 2018, 17:35

Podpora vlády ze strany KSČM je podle Filipa na vážkách
Praha - Rozhodnutí, zda by komunisté mohli tolerovat druhou vládu hnutí ANO, je podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa na vážkách. Šéf komunistů to řekl novinářům po dnešní rezignaci Zdeňka Ondráčka (KSČM) z čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Pro jeho odvolání se o víkendu vyslovil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Podle Filipa zvažovanou toleranci kabinetu ze strany KSČM nemusí ohrozit neshody na programu, ale spíš důvěryhodnost partnera.
zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/podpor ... ch/1594288

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3468
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 06 bře 2018, 18:16

Rozhlasový radní ukazuje, jak si eskadra bojovníků s dezinformacemi nakálela do vlastního hnízda
Licoměrnost mainstreamových médií a konkrétně předsedy Syndikátu novinářů si vzal v nejnovějším vydání Newsroomu na paškál místopředseda Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek. Nevadí jim sprostota radního České televize, snaží se rozlišit komunistický a liberálně-demokratický obušek, bez povšimnutí nechávají nehoráznou kauzu Bakalovy cenzury e-mailů, proti lžím samotného šéfa Syndikátu novinářů se musí ohradit Rada Českého rozhlasu a strážce novinářské čistoty neuzná ani za nutné se omluvit.

Už v minulém roce upozorňoval Tomáš Kňourek ve svých mediálních hodnoceních pro ParlamentníListy.cz, že za největší problém současné žurnalistiky považuje licoměrnost. „Nic se od té doby nezměnilo, naopak. Používání dvojího metru samozřejmě není otázka aktuální, bylo tomu tak v určité míře vždy. Nicméně v dnešní době mají mainstreamoví žurnalisté ‚smůlu‘ v tom, že zrcadlo jim nastavuje zatím nejsilnější soupeř. A tím jsou alternativní média a sociální sítě,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz místopředseda Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek a zmíněnou licoměrnost ilustruje na konkrétním příkladu.

„V Newsroomu jsme se před několika týdny zabývali jistým Adamem Černým, šéfem Syndikátu novinářů České republiky a spolupracovníkem Hospodářských novin, vydávaných tunelářem. Tehdy jsem reagoval na jeho nehorázný článek týkající se kauzy pana redaktora Kroupy a jejího projednávání na veřejném zasedání Rady Českého rozhlasu. Pan Černý byl tehdy usvědčen z několika účelových lživých tvrzení s mým dodatkem, že se není čemu divit, protože ryba smrdí od hlavy. K úžasu všech členů rozhlasové rady třeba oznámil, že na jednání nebyl přítomen ředitel zpravodajství Jan Pokorný, a nemohl se tak vyjádřit. Přitom celou dobu seděl proti nám. Kdo to vládci syndiků nakukal, dodnes není známo. Neomluvil se a jede dál,“ poznamenává publicista.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... zda-526914
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3468
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 06 bře 2018, 21:27

Lubomír Metnar
Od 13. prosince 2017 ministr vnitra, od 24. ledna 2018 v demisi...
https://www.vlada.cz/cz/clenove-vlady/l ... r-162041/

Lubomír Metnar (* 6. října 1967 Olomouc) je český politik a bývalý policista, který je od prosince 2017 ministr vnitra ČR ve vládě Andreje Babiše, předtím v letech 2013 až 2014 působil jako náměstek ministra vnitra ČR.

Po maturitě a vojenské službě nastoupil k Veřejné bezpečnosti. Sloužil u Pohotovostního pluku. Do služebního poměru příslušníka Sboru národní bezpečnosti (SNB) byl přijat 1. března 1988 kádrovým rozkazem velitele pluku Břetislava Zdráhaly spolu s dalšími čtyřmi stovkami kolegů. Všichni frekventanti byli přijati na základě vlastní žádosti. Působil zde do 23. února 1989. V letech 1992 až 1993 vystudoval Vyšší policejní školu Ministerstva vnitra ČR a následně v letech 1994 až 1998 Ostravskou univerzitu v Ostravě se specializací na ekonomiku, obchod a služby (získal titul Mgr.).
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubomír_Metnar

Kdy budou další demonstrace??? :mrgreen:
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1097
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Česká republika

Příspěvek od woxia » 06 bře 2018, 21:28

Demonstrace srpen 1989:
Demostrace 1989 - záznam STB:
Demonstrace 1989 - ve vysílání TV:
Demonstrace 2013 (mainstream):
Demonstrace 2013:
Hledejte tajné a provokatéry. Kde jich je více...
Kde cenzura začíná, tam Woxia končí...

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1097
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Česká republika

Příspěvek od woxia » 06 bře 2018, 22:53

Česká Televize odpovídá demagogogíí na demagogii TV Barandov:

Některé perly:

JAROMÍR SOUKUP: „PŘÍJMY ČESKÉ TELEVIZE JE ZMÍNĚNÝCH 7 MILIARD KORUN.
6 MILIARD 165 MILIONU KORUN JE Z KONCESIONÁŘSKÝCH POPLATKŮ.“

ČT NEPRAVDA.
PRO ROK 2018 SE JEDNÁ O ČÁSTKU 5,66 MILIARDY (VIZ ROZPOČET ČT 2018).

AK: Návrh rozpočtu 2018 str. 4 VÝNOSY celkem 6 960 000
příjem z televizních poplatků 5 660 000
čerpání fondu televizních poplatků 6 127 000
http://img.ceskatelevize.cz/boss/image/ ... t_2018.pdf
_______________________________________________________________________________________
ČT Podle údajů ČSÚ je u nás 2,9 milionů důchodců, pak částka 7 miliard rozdělená mezi ně činí necelé tři tisíce
Kč ročně, tedy nikoli čtyři tisíce. Pokud by základem pro tento výpočet byla na poplatcích reálně vybraná
suma, pak by to činilo necelých 2 tisíce Kč.

AK: Celkem bylo v ČR vyplaceno téměř 2,4 milionu starobních důchodů (2016)
http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/ ... esicne.htm
__________________________________________________________________________________________
ČT: ČLOVĚK V TÍSNI POD ČT NESPADÁ, NENÍ JEJÍ ORGANIZACÍ, ANI JI NIJAK NEŘÍDÍ.

AK: Objevování zvláštních světů a lidských osudů v dokumentech Nadace při České televizi
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... ek-v-tisni
_______________________________________________________________________________________________

JAROMÍR SOUKUP: „PAN DVOŘÁK JE ČLENEM DOZORČÍ RADY VE FIRMĚ TK STROMOVKA.
TENISOVÝ KLUB STROMOVKA. COŽ JE MAJITEL TENISOVÝCH KURTŮ NA JEDNOM Z NEJLEPŠÍCH
MÍST V PRAZE. URČITĚ TO ZNÁTE. JSOU TO TY NÁDHERNÉ TENISOVÉ KURTY VE STROMOVCE.
ALE ON JE AKTIVNÍ I V REALITÁCH, PROTOŽE SPOLUVLASTNÍ DEVELOPERSKOU SPOLEČNOST
LGP SERVISY, SERVICES. A JE I ČLENEM DOZORČÍ RADY /ANGLICKÉ VYJÁDŘENÍ – POZN.: LEICA
GALERY PRAGUE/. NO, PROSTĚ PRÁCE V ČESKÉ TELEVIZI, ŘÍDIT ČESKOU TELEVIZI ASI NENÍ NA
PLNÝ ÚVAZEK, ŽE JE K TOMU POTŘEBA MÍT NĚKOLIK DALŠÍCH ÚVAZKŮ. NO, NEVÍM A NEBO JE
NA TOM MÁLO PENĚZ?“

ČT: MANIPULATIVNÍ TVRZENÍ.
Generální ředitel figuruje, spolu se svou ženou, pouze ve společnosti Leica Gallery Prague, která je obecně
prospěšnou společností provozující známou fotografickou galerii Leica, a v LGP Services, která jí zajišťuje
provoz. Členství v dozorčí radě TK Stromovka je bezúplatné, stejně jako všechny další funkce, které Petr
Dvořák mimo Českou televizi zastává.

AK: 22.1 Střet zájmů zaměstnanců a externích spolupracovníků České televize je nepřípustný.
http://img.ceskatelevize.cz/boss/image/ ... dex-ct.pdf

AK: Kde je známo, jaké všechny další funkce Petr Dvořák zastává?

Nový generální ředitel ČT Dvořák lhal o své komunistické minulosti
https://zpravy.idnes.cz/novy-generalni- ... domaci_brm

https://www.docdroid.net/Hyv1J3K/omyly- ... randov.pdf
Kde cenzura začíná, tam Woxia končí...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti