Česká republika

Odpovědět
Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3672
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 12 srp 2018, 17:39

Netřeba komentáře... :bliju
babis_udavaci_dopis_1.jpg
babis_udavaci_dopis_1.jpg (53.55 KiB) Zobrazeno 2068 x
babis_udavaci_dopis_2.jpg
babis_udavaci_dopis_2.jpg (83.35 KiB) Zobrazeno 2068 x
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 12 srp 2018, 20:04

„Obsaď dům sexistickým hovadům.“ Queer komunisti kritizují podobu Prague Pride

Letošní festival sexuálních menšin Prague Pride se nevyhnul kritice z řad queer komunity. Skupině, která se představila jako Socialistická Solidarita a profiluje se jako queer komunistická, vadila komerční podoba akce. Různé firmy podle nich chtěly vydělat „duhové peníze“ a „zacházet s genderovou identitou jako se zbožím“. Aktivisté proto během průvodu zablokovali alegorický vůz firmy ExxonMobil.
Skupina Socialistická Solidarita na sebe v průvodu upozornila například transparentem „Ser na nájmy, obsaď dům sexistickým hovadům“, vyzývajícím ke squatterství, nebo „Pryč s kapitalismem. Ať žije plně automatizovaný vesmírný queer komunismus“.
V manifestu, který Socialistická Solidarita zaslala redakci, stojí: „Jsme skupina leseb, gayů, bi, trans a queer lidí a přátel. Stavíme se proti homofobii ve společnosti, vadí nám ale komerční forma festivalu Prague Pride a to, že firmy používají LGBT+ témata pro svůj marketing.“

https://echo24.cz/a/S32mT/obsad-dum-sex ... ague-pride

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 625
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Česká republika

Příspěvek od Pepe Razzi » 13 srp 2018, 16:54

Respekt se pokusil zrekonstruovat případ utopení Vietnamských dětí na Lhotě
(hodně věcí je trochu jinak, než se na začátku psalo, svědkové v prvních hodinách vypovídali pod emocemi, špatně odhadovali čas a pod.)
https://www.respekt.cz/spolecnost/anato ... e-tragedie

v diskuzi lidi tak trochu tepou Erika Taberyho za dřívější šíření nepotvrzených zpráv o xenofobii a rasismu Čechů
Ani na okamžik by mě nenapadlo, že v neštěstí té vietnamské rodiny hraje nějakou roli rasismus čechů. Bylo mi hodně líto, jak snadno a rychle taková spousta lidí podlehla "svědectví" z bulváru, které tu pomáhal šířit i Erik Tabery. Díky moc za tenhle pokus, přijít pravdě na kloub, snad vykresluje událost tak, jak se skutečně stala. Jiná tragédie je, když si uvědomíme, že v ČR žijí trvale lidé, kteří se nedokáží s místními žádným jazykem domluvit. To je pak vážně těžký. Sem by měla Česko-vietnamská společnost napříště napřít svoji energii, namísto vydávání hysterických prohlášení o "xenofobním a odporném lidském hyenismu" ústy svého mluvčího Marcela Wintera.
Naposledy upravil(a) Pepe Razzi dne 13 srp 2018, 17:06, celkem upraveno 1 x.

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 625
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Česká republika

Příspěvek od Pepe Razzi » 13 srp 2018, 17:00

záznam leteckého dne ze Strunkovic nad Blanicí, na konci je zachycená havárie repliky Be-50, ze kterého je víceméně jasné, co se stalo.
Rychlost = radost, alespoň takhle nějak se to učí. Bohužel z letu je vidět, že létal dost utažený a vydojený zatáčky, asi se chtěl vejít na malý prostor a předvést letadadlo blízko divákům, ale bylo to na tento stroj příliš. K tomu slabý motor a bohužel se v jedné ze zatáček, kdy si uvědomil, že nalétl moc blízko k divákům, se nejspíš polekal, za to vzal víc, aby nevletěl do prostoru nad diváky, a ono se to urvalo.. Při pádu jsou vidět plná kontra křidélka, ale tohle už srovnat nešlo. Výškovka je dotažená nadoraz, křidélka taky, směrovka je vidět špatně. Navíc konec zatáčky je po větru, nefouká málo.popis odtržení proudnic (angl.)
https://en.wikipedia.org/wiki/Stall_(fluid_mechanics)
Naposledy upravil(a) Pepe Razzi dne 13 srp 2018, 17:43, celkem upraveno 2 x.

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 13 srp 2018, 17:26

Na Zemanovy spálené trenýrky se zaměřila inspekce životního prostředí

Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) zahájila přestupkové řízení kvůli happeningu, při kterém prezident Miloš Zeman na Pražském hradě spálil červené trenky. Informoval o tom server Aktuálně.cz. Inspekce neupřesnila, proti komu řízení vede. Mluvčí Jiří Ovčáček sdělil, že o věci byl Hrad informován. Zeman v polovině června spálil trenky, které v roce 2015 nad Hradem vyvěsili místo standarty členové skupiny Ztohoven.

https://echo24.cz/a/S5qCp/na-zemanovy-s ... -prostredi

Možná by to mělo patřit do Novinářského humoru.

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 13 srp 2018, 18:16

České námluvy byly pro Čínu naprostým vítězstvím, píší The New York Times

České námluvy byly pro Čínu naprostým vítězstvím – v Evropě získala pevného přítele, který je americkým vojenským spojencem a státem, který byl kdysi považován za záštitu liberální demokracie ve strategicky důležitém regionu. Napsal to dnes list The New York Times v obsáhlém článku o změně vztahu České republiky k Číně po nástupu Miloše Zemana do prezidentské funkce.
„Sílící a globálně ambiciózní Čína využívá peníze, obchod a další stimuly k rozšíření své moci v cizině. Návnada může být lákavá ve světě otřeseném rostoucí neangažovaností Washingtonu a problémy Evropy. Pevnější napojení na Čínu ale znamená větší zranitelnost vůči neprůhlednému politickému systému, který přijímá rozhodnutí tajně. Investice může motivovat politika spíš než ekonomika,“ upozorňuje newyorský list.
https://www.nytimes.com/2018/08/12/busi ... ublic.html
https://echo24.cz/a/SGf76/ceske-namluvy ... york-times

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 13 srp 2018, 18:53

Proměna exšéfa Zelených. Matěj Stropnický si koupil s přítelem opuštěný zámek

Z politika zachráncem opuštěné historické budovy se v minulých dnech stal Matěj Stropnický. Bývalý předseda strany Zelených si se svým přítelem pořídil nové bydlení, které je však poněkud neobvyklé – jde o zámek, který zakoupil z půjčky poskytnuté svou matkou.
akoupení zámku politik potvrdil na svém profilu na sociální síti, podle vlastních slov si opuštěnou nemovitost pořídil s cílem její záchrany. „Koupili jsme s Danem zámek v Osečanech na Sedlčansku. Teda: zámek to teprve bude, pokud se nám ho podaří zachránit, teď je to vybydlenej, opuštěnej a prázdnej starej dům s houštinou místo parku,“ napsal bývalý předseda Zelených.


P.S. Opravy budou stát několikanásobek prodejní ceny....... Za tatínka se na MNO avizovalo a po jeho odchodu z funkce započal nejstarší syn zachraňovat......

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3672
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 13 srp 2018, 22:02

Smrt českých vojáků a následné řeči o nutnosti naší přítomnosti v Afghánistánu zvedly ze židle Petra Štěpánka. Sepsal trochu jinou verzi
Petra Štěpánka překvapilo, jak si někteří lidé zdůvodňují přítomnost vojáků USA, Česka a dalších partnerů v Afghánistánu. Někteří naši spoluobčané si totiž myslí, že pomáháme Spojeným státům, které byly napadeny 11. září 2001 a podle článku pět Washingtonské smlouvy si musejí členské státy NATO v případě napadení přispěchat na pomoc. Rocker k tomu poznamenal, že USA vyrazily do Afghánistánu, aby se vypořádaly s teroristy z al-Káidy a zabily jejího vůdce Usámu bin Ládina. Bin Ládin už je několik let mrtev, Američané ho skutečně zabili. O co tedy jde v Afghánistánu teď? „Nyní tam Američané pod praporem NATO a s naší pomocí ‚bojují‘ proti domorodcům z Tálibánu. S jakým úspěchem? Výsledkem dosavadní války proti terorismu jsou masová migrace, islám na pochodu, další a další teroristické útoky, tisíce mrtvých tam a stovky mrtvých v Evropě,“ napsal Štěpánek.

„A propos, z těch 19 teroristů z roku 2001 bylo 18 ze Saúdské Arábie. Sorry, ale to je o fous jinde. Saúdská Arábie je ovšem náš spojenec. Už tomu rozumíte? Každopádně ať hledám, jak hledám, byť se snažím sebevíc, článek 5 smlouvy NATO mi na to nějak nepasuje. Nebo snad máte pocit, že po 17 letech bojů v Afghánistánu se ‚bezpečnost severoatlantické oblasti‘ zvýšila?“ pokračoval. Štěpánek to vidí tak, že se Západ snaží importovat svůj způsob života do zemí s jinými kulturními zvyklostmi. Naši vojáci se v těchto zemích snaží nastolit nám blízké režimy, ale tyto režimy se hroutí. My tam posíláme o to víc vojáků, ti tam umírají a tamní obyvatelé utíkají na Západ. A část migrantů v Evropě páchá teroristické útoky. A protože máme vojáky v zahraničí, tak tady za nás podle Štěpánka nebojuje nikdo.

„Otázka na závěr. Jaké geopolitické zájmy má Česká republika v Afghánistánu? Žádné. Možná je tam mají imperiální mocnosti. Za koho tam umírají čeští vojáci? Za naše zájmy? Těch mrtvých kluků je mi líto,“ uzavřel Štěpánek.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... rzi-547539
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 625
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Česká republika

Příspěvek od Pepe Razzi » 13 srp 2018, 22:03

V Česku se šíří pozvánka na akci na zámku Matĕje Stropnického

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3672
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Česká republika

Příspěvek od petrp » 14 srp 2018, 21:49

Politici KDU-ČSL pokračují v útocích na českou velvyslankyni v Sýrií - cílem je ji nahradit diplomatem přátelským k islamistům?
Česká velvyslankyně v Sýrií čelí dalším lživým útokům ze strany politiků KDU-ČSL. Když seji nepodařilo odvolat po nátlaku dnes již exponslance KDU-ČSL Gabala a europoslance KDU-ČSL Svobody, tak na velvyslankyni lživým informacemi a desinformacemi zaútočila europoslankyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová, informuje web Hlídací pes. Je smutné, že politici KDU-ČSL po celou dobu syrského konfliktu dávají veřejně najevo podporu islamistickým teroristům vraždícím nejen umírněné muslimy, ale i křesťany. V situaci, kdy se z České republiky stalo zázemí pro islamistické teroristy v Sýrií a propagandu proti syrskému prezidentovi Asadovi zde řídí lidé napojení na Saúdskou Arábií a mezinárodní islamistické struktury, tak se těmto islamistům dostává podpory od KDU-ČSL. Lidovci sice veřejně tvrdí v ČR svým voličům, že jsou proti islámu, ale je to jen lež a přetvářka, jak ukazuje tato poslední aktivita europoslankyně KDU-ČSL Šojdrové, tak ve skutečnosti dělají co mohou, aby islamisty podpořili a oslabili arabské křesťany a umírněné muslimy, pročpak to asi dělají? Kvůli penězům nebo pod vlivem své neomarxistické vize zprzněného křesťanství?

https://www.eurabia.cz/Articles/32472-p ... stum-.aspx
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
Zapisujte si jen co se skutečně stalo, žádná fakta!“ - Felix Holzmann

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 15 srp 2018, 17:44

Zpráva o extremismu: Šíří se nesouhlasné výroky proti „zkažené“ EU, GDPR i Marakéšské deklaraci

Extremisté stále více a agresivněji užívají svobodu slova a projevu k šíření svých názorů. Děje se tak především ve skupinách na Facebooku a prostřednictvím kvazi – mediálních projektů. Extremisté píší články s nenávistnými podněty, vytvářejí paniku z přistěhovalců, recyklují konspirační teorie a vytváří dojem, že EU čeká zkáza, země má loutkovou vládu, národ je v ohrožení a spásou je panslovanství a Rusko. Vyplývá to ze zprávy o extremismu za 2. čtvrtletí roku 2018, kterou aktuálně publikovalo ministerstvo vnitra. Vnitro hned v úvodu označuje kvazi-mediální projekty za nejaktivnější extremistický prvek v zemi: „Z hlediska nenávistných projevů je možné za sledované období označit za nejprogresivnější a nejaktivnější prvek na české scéně tzv. kvazi-mediální projekty. Ty se snažily vnášet mezi tradiční pravicové extremisty a xenofobní populisty stále nové nenávistné podněty a motivovat je k protidemokratickým aktivit.
Konvička, Samková, Novotný

Zpráva rovněž zmiňuje kauzu fotky teplických prvňáků. „V dubnu byl v této souvislosti obviněn muž z Frýdku-Místku. Ve stejném měsíci byl předán návrh na podání obžaloby pro podezření ze spáchání dvou trestných činů v případu muže, který schvaloval zastřelení Roma v Chomutově.“

Podle zprávy v květnu Magistrát hlavního města Prahy zastavil přestupkové řízení proti muslimce, která bránila ve fotografování jí doprovázených dětí údajně xenofobně se projevující kolemjdoucí. Okresním státním zastupitelstvím v Českých Budějovicích bylo zastaveno trestní stíhání Martina Konvičky, který byl podezřelý z publikování nenávistných výroků na internetu. „Důvodem zastavení však nebyl závěr, že by výroky nebyl spáchán trestný čin, ale fakt, že se neprokázalo, že autorem nenávistných výroků je právě Konvička,“ dodává zpráva. Policie rovněž obvinila mladíka, který umístil do prostor bývalého tábora v Letech vepřovou hlavu jakožto „výraz nesouhlasu“ s odkupem tamního vepřína. Dalším konkrétně jmenovaným extremistou je někdejší náměstek ministra průmyslu a obchodu Novotný: „Obvodní soud pro Prahu 1 podmínečně zastavil trestní stíhání bývalého náměstka ministra průmyslu a obchodu Karla Novotného za výrok ,Romové jsou otravní a k ničemu,“ připomíná zpráva. Zpráva nezapomíná ani na případ advokátky Kláry Samkové, která proklela tureckého velvyslance: „Advokátka Klára Samková dostala pokutu ve výši 25.000,- Kč od České advokátní komory za prokletí tureckého velvyslance (v červnu 2016 se tento diplomat ohradil proti výroku Samkové přirovnávajícím islám k totalitním režimům). Advokátka se proti kárnému rozhodnutí odvolala,“ upřesňuje situaci poslední zpráva o extremismu v České republice.
Nějak mě toto kvartální hlášení připomíná místo zprávy kontrášů zprávu ideologické komise UV KSČ s. Hoffmana o neplnění usnesení o ideologické práci UV KSČ.

http://www.ceska-justice.cz/wp-content/ ... u_2018.pdf
http://www.ceska-justice.cz/2018/08/zpr ... deklaraci/

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 15 srp 2018, 18:13

Co se děje pod povrchem… práva

80 % důsledků pramení z 20 % příčin. Čtyři pětiny výsledků zajistí pouhá pětina zdrojů nebo rozhodnutí. Paretovo pravidlo platí ve všech oblastech. Platí i v právu?
Na druhé straně však stojí právní praxe. Její úpadek je evidentní a je tím strašlivější, čím víc vím, že skutečné právo, právní úvahy, právní filosofie, by jí mohla dodat takovou podporu, jaké se právní praxi ještě nikdy nemohlo dostat. Na takovouto pomoc však právní praxe rezignovala – alespoň u prvoinstančních a odvolacích soudů. Jejich rozhodnutí jsou tupě popisná způsobem, ze které prýští … intelektuální lhostejnost.
Když zohledním pravidlo 80:20, těžko mohu souhlasit s tím, že platí i v právu. Právní věda je soudy ignorována dle mého názoru z více než 90%. Roztržka mezi těmito dvěma oblastmi práva, právní teorií či právní filosofií na straně jedné a aplikací práva na straně druhé, nabývá takových rozměrů, že začínám mít vnitřní pochybnosti o tom, zda vůbec má ještě smysl se teoreticko-právními otázkami zabývat. Zda by nebylo jednodušší nepředstírat propojení právní teorie a praxe, navrátit se k ordálům, případně účastníkům řízení rozdat zbraně.
Marně se snažím najít důvody tohoto zcela neutěšeného stavu. Je to výběrem soudců? Dlouhá leta byl (a myslím, že i nyní je) značně neprůhledný, protože o tom, kdo bude soudcem, fakticky rozhodovali v ČR dva psychologové, kteří se ze svých závěrů „doporučuji“ či „nedoporučuji“ nemuseli nikdy zodpovídat, a dokonce je nemuseli ani zdůvodňovat. Přitom nebyla ani definována, natož zodpovězena otázka, jaký má soudce vlastně být – nebyla tedy ani položena otázka, kterou denně zodpovídá každý personalista hledající pro svého klienta zaměstnance od pozice popeláře po generálního ředitele koncernu.

http://www.ceska-justice.cz/blog/se-dej ... hem-prava/

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 9103
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Česká republika

Příspěvek od QVAK » 16 srp 2018, 19:01

Soukup ve svých pořadech zvýhodňoval Zemana. Podle RRTV pětkrát porušil zákon

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání poslala TV Barrandov pět upozornění na porušení zákona kvůli pořadům vlastníka televize Jaromíra Soukupa. Do pořadů si nebral oponenty a před volbami zvýhodnil prezidentského kandidáta Miloše Zemana. Rada to uvedla v tiskové zprávě. TV Barrandov se dosud k případu nevyjádřila.
Do kamene tesat názor Rady
V pořadu Duel Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál, ve kterém byl před druhým kolem prezidentské volby hostem Miloš Zeman, Soukup jako moderátor dostatečným způsobem neplnil roli kvalifikovaného oponenta, uvedla RRTV. Soukup naopak vyjadřoval Zemanovi svoji názorovou podporu, a to v úvodní monologické řeči i v průběhu diskuse. Zemana Soukup nevyváženě podporoval i ve dvou dílech pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, uvedla rada.
Když se z duelu kandidátů díky odmítnutím účasti v něm jednoho z nich stane monolog druhého tak moderátora a televizi obviní RADA POMAZANÝCH z toho, že neprezentoval jeho názory (jak si je měl zjistit když odmítl účast a tím sdělení svých názorů) které takto sám odmítl veřejně v TV sdělit? (Spekulacemi a fabulováním?) ale moderátor prezentoval své vlastní.

https://echo24.cz/a/SdGeN/soukup-ve-svy ... usil-zakon

classix
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1385
Registrován: 17 úno 2017, 14:09

Re: Česká republika

Příspěvek od classix » 17 srp 2018, 15:27

Pražský soud pustil z vazby Alžířana obviněného ze znásilnění. Muž může odjet

Městský soud v Praze ve čtvrtek propustil z vazby jednoho z šesti Alžířanů, které pražská policie v dubnu zadržela a obvinila z hromadného znásilnění turistky z Irska v jednom z hotelů v metropoli. Obviněný složil kauci 600 tisíc korun. Soud mu podle informací Novinek povolil vycestovat.
Soud rozhodl již minulý týden o tom, že kauce je v tomto případě přípustná, a od té doby čekal, zda obviněný peníze složí. Nyní ve čtvrtek usnesením potvrdil, že jsou splněné záruky, a poslal do věznice v Ruzyni příkaz k okamžitému propuštění jedenadvacetiletého Alžířana.
„Soud přijal peněžitou záruku ve výši 600 tisíc korun,” sdělila Novinkám mluvčí soudu Markéta Puci.
Městský soud rozhodoval jako odvolací instance, případ dostal soudce na stůl poté, kdy Obvodní soud pro Prahu 5 odmítl dřívější návrh obhajoby na propuštění se zárukou 500 tisíc korun. Obviněný podal stížnost, kterou nadřízený soud nyní uznal, kauci ale zvýšil na 600 tisíc.
Soud: Není nutné, aby se zdržoval v ČR
Obvinění muži jsou ve věku od devatenácti do třiadvaceti let. Podle informací Novinek nemusel Alžířan složit slib, že neopustí Česko. Soud dokonce naopak doporučil, aby odcestoval do rodné země, kde bude v péči a hlavně pod dohledem rodičů. Významnou roli sehrál fakt, že propuštěný Alžířan je jediný ze šestice obviněných, kterého žena při vyšetřování nepoznala.
„Není nutné, aby se na území ČR zdržoval po celou dobu probíhajícího trestního řízení, pokud nebudou právě prováděny ty úkony, u nichž je účast obviněného nezbytně nutná,” zdůvodnil soud své rozhodnutí.
„Naopak stížnostní soud má za to, že bude vhodné, aby se obviněný po propuštění z vazby zdržoval ve svém bydlišti v Alžírsku, které má společné se svými rodiči, kteří na něj mohou výchovně působit, a zároveň je umožněno i působení dalších osob žijících v Alžírsku, které nabídly převzetí záruk za chování obviněného,” dodal soud.
Jestli soud rozhoduje o návrzích o propuštění dalších obviněných, mluvčí soudu neuvedla. Advokátka Alžířana Eva Benešová není momentálně k zastižení, podle její kolegyně z advokátní kanceláře je mimo ČR.
Kriminalisté v případu, který se odehrál v noci z 1. na 2. dubna, vyšetřují podezření ze sexuálního násilí, které ohlásila pětatřicetiletá žena z Irska. Po příletu do Prahy a ubytování v hotelu zamířila s přáteli do nočního klubu, kde se seznámila se dvěma Alžířany. Jeden z nich se jí líbil a kromě popíjení alkoholu došlo podle její výpovědi před policií mezi oběma také na polibky.
Žena nechtěla pokračovat
Celá parta odešla z podniku opilá kolem půl šesté ráno. Irka pozvala Alžířana k sobě do hotelu, ten ale odmítl a naopak ji vzal do svého apartmá v jiném hotelu v centru metropole. Žena policii řekla, že s ním měla zprvu dobrovolně pohlavní styk, později ale nechtěla v souloži pokračovat, na což podle policejního obvinění muž reagoval agresivně.
Pak se krátce poprali a muž z místnosti odešel. Než se žena stihla obléct, vrátil se s dalšími pěti svými přáteli, se kterými byl na cestě po Evropě, a začali podle vyšetřovatelů Irku společně znásilňovat. [celá zpráva]
Bylo to dobrovolné, tvrdí obvinění
Cizinka ohlásila násilí na recepci hotelu, odkud byla přivolána policejní hlídka, které ale nechtěli muži otevřít. Situaci vyřešila až zásahová jednotka, která vyrazila dveře apartmánu beranidlem a podezřelé zadržela.
Obvinění tvrzení o znásilnění odmítají, dva z nich pouze připustili, že s Irkou souložili, bylo to ale podle nich dobrovolné. Šestici Alžířanů hrozí dva roky až deset let za mřížemi.

https://www.novinky.cz/krimi/480851-pra ... odjet.html
Vy nejstě špión, voják, uvažujetě pokrokovo. Vy stě marxista!

classix
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1385
Registrován: 17 úno 2017, 14:09

Re: Česká republika

Příspěvek od classix » 17 srp 2018, 19:33

Krodýl Dundee Kmoníček na CBS

WASHINGTON/PRAHA Český velvyslanec ve Spojených státech zaujal americká média svou neobvyklou zálibou. Ve volném čase se baví lovem a jeho dům ve Washingtonu zdobí trofeje zabitých zvířat. Uvedla to americká televize CBS News.
Hynek Kmoníček se během své diplomatické kariéry dostal do řady zemí na několika kontinentech a v některých z nich se zúčastnil také lovu. V jeho domě je tak mimo jiné k vidění vycpanina australského klokana, kůže dlouhého hada zabitého v Indii, mongolský vlk a také zbytky krokodýla, kterého si Kmoníček dovezl ze Súdánu. Jeho dům prý připomíná zoo mrtvých zvířat.
Krokodýla v Súdánu zabil nožem. Techniku se údajně naučil od své diplomatické protistrany. Kolegové mu poradili, aby nůž zapíchl zvířeti do lebky v prostoru mezi očima. Pro krokodýla je to slepé místo.

https://www.lidovky.cz/kmonicek-ma-neob ... 8_lide_ele

Vy nejstě špión, voják, uvažujetě pokrokovo. Vy stě marxista!

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host