Slovensko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Polite
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6448
Registrován: 07 úno 2017, 21:48

Re: Slovensko

Příspěvek od Polite » 29 zář 2017, 11:49

Juraj píše:
29 zář 2017, 08:46
Tomas BB SK píše:
29 zář 2017, 07:27
Juraj píše:
29 zář 2017, 05:01
Lubos Blaha, vsetky komentare z Facebooku na Dav2. Je to ortodoxny laviciar, berte ho s rezervou, ale pise s hodne farebnym slovnikom a hlavne v geopolitickych otazkach s nim suhlasim. Dokonca uz som s nim aj par krat spolupracoval. Najnovsie komentare su navrchu clanku
http://davdva.sk/lubos-blaha-pise-fejsb ... osa-blahu/
a co tema pokuty za prekrocenie nakladov na kampan? Podla vsetkerho udelena nebola - su nejake info?
Ani nebude, ucelom tychto informacii je Kisku diskreditovat a znemoznit dalsiu politicku karieru. Ako prezident ma amnestiu na vsetky skutky a prekrocenia zakona. Nesmie spravit len dve veci - porusit Ustavu a dopustit sa vlastizrady. Aj to by znamenalo len zbavenie mandatu.
S tou amnestiou mas sice pravdu, ale nezakonnym financovanim porusil zakon a teda volby prezidentske mali byt neplatne a nemal byt vobec vymenovany..pokutu za porusenie zakona si ma uplatnovat ministerstvo financi..kedze pocas prezidentovania nemoze, malo by si ju uplatnit az po skonceni mandatu prezidenta...
Chcel by som byť Stalinom. Nie preto aby som bol ako on. Ale preto, aby som vedel, či mohol konať inak...

Uživatelský avatar
palo satko
Sponzor fóra
Příspěvky: 7611
Registrován: 16 úno 2017, 07:51

Re: Slovensko

Příspěvek od palo satko » 29 zář 2017, 11:56

Inč ma to hlavne iny rozmer. Kedže sa dokaže, že Kiska kratil dane, stane sa nežiaducou osobou, ktora svojou pritomnosťou može každeho sdiskreditovat. Je jasne, že Sorošovi to nevadi, ale iste bude vaditjeho pritomnosť Ficovi, vlade akoalicii a plus ked sa objavi na verejnosti iste sa stretne s uražkami. Je len otazkou času, kedy niekto usporiada demonštraciu s vulgarnymi plagatmi a dojde na pokusy uplatnovat zakony o ochrane dobreho mena hlavy štatu. Funkciu prezidenta realne vykonavat nemože.
"Ego sum rex Romanus et super grammaticam" Žigmund - liška ryšava v Kostnici. Nie som cisar, ale gramatiku tiež nezvladam. :)

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 12:02

palo satko píše:
29 zář 2017, 11:56
Inč ma to hlavne iny rozmer. Kedže sa dokaže, že Kiska kratil dane, stane sa nežiaducou osobou, ktora svojou pritomnosťou može každeho sdiskreditovat. Je jasne, že Sorošovi to nevadi, ale iste bude vaditjeho pritomnosť Ficovi, vlade akoalicii a plus ked sa objavi na verejnosti iste sa stretne s uražkami. Je len otazkou času, kedy niekto usporiada demonštraciu s vulgarnymi plagatmi a dojde na pokusy uplatnovat zakony o ochrane dobreho mena hlavy štatu. Funkciu prezidenta realne vykonavat nemože.
Hlavne sa s nim ratalo ako s lidrom, alebo podporovatelom novej strany Progresivneho Slovenska. Interne prieskumy hovorili ze s Kiskom by mali viac percent ako vladna strana Smer, bez Kisku 10-15%. Preto ho Smer musel zlikvidovat...

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 12:04

Polite píše:
29 zář 2017, 11:49

S tou amnestiou mas sice pravdu, ale nezakonnym financovanim porusil zakon a teda volby prezidentske mali byt neplatne a nemal byt vobec vymenovany..pokutu za porusenie zakona si ma uplatnovat ministerstvo financi..kedze pocas prezidentovania nemoze, malo by si ju uplatnit az po skonceni mandatu prezidenta...
Moze si udelit amnestiu. V zakone nie je predpis, ze nesmie, akurat to musi podpisat vlada. A potom to uz je len vec dohody :D

kiko1969
Sponzor fóra
Příspěvky: 207
Registrován: 07 úno 2017, 13:17

Re: Slovensko

Příspěvek od kiko1969 » 29 zář 2017, 13:44

Mne sa dostalo na margo KISKU info..tesne predtým ako vyplávala na povrch tato kauza s prachami ...že prekročil nejakú pomyselnú čiaru, kedy začal hrať sám na seba a tým mal naštvať isté politické kruhy hlavne s americkej strany a začali ho mať plné zuby...a par dní na to sa prevalil škandál s tými daňami a vyplavalo napovrch kde čo.Tak mám pocit že človek od ktorého to mám už vedel že niečo sa chystá a má velmi dobré informácie zo zakulisia...

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 13:59

kiko1969 píše:
29 zář 2017, 13:44
Mne sa dostalo na margo KISKU info..tesne predtým ako vyplávala na povrch tato kauza s prachami ...že prekročil nejakú pomyselnú čiaru, kedy začal hrať sám na seba a tým mal naštvať isté politické kruhy hlavne s americkej strany a začali ho mať plné zuby...a par dní na to sa prevalil škandál s tými daňami a vyplavalo napovrch kde čo.Tak mám pocit že človek od ktorého to mám už vedel že niečo sa chystá a má velmi dobré informácie zo zakulisia...
Kiska je medialny produkt. Toto som poslal do vsetkych novin este pred dvoma rokmi. Nikto sa ani neozval, ani nic nezverejnil. Proste nebolo to ziaduce, nebolo to v plane. Az teraz sa o to zacali podaktori zaujimat, ked prestal byt chranenou osobou. Na Spisi je to znamy pribeh
http://medzicas.sk/andrej-ako-si-k-majetku-prisiel/

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 14:10

Osobne ma skor zaujima Harabin, sudca najvyssieho sudu, ktory chce kandidovat za prezidenta. Este som sa nedopatral, pre koho pracuje. Zatial mam dve teorie. Bud tajne sluzby, alebo ide solo. V kazdom pripade vedel o Kiskovi a jeho podvodoch uz predtym a na tom stavia kampan

Uživatelský avatar
Tomas BB SK
Senior redaktor
Příspěvky: 3602
Registrován: 17 úno 2017, 18:33

Re: Slovensko

Příspěvek od Tomas BB SK » 29 zář 2017, 20:27

Juraj píše:
29 zář 2017, 14:10
Osobne ma skor zaujima Harabin, sudca najvyssieho sudu, ktory chce kandidovat za prezidenta. Este som sa nedopatral, pre koho pracuje. Zatial mam dve teorie. Bud tajne sluzby, alebo ide solo. V kazdom pripade vedel o Kiskovi a jeho podvodoch uz predtym a na tom stavia kampan
jo - Harabin si robi nenapadnu kampan uz hadam vyse roka... Same ľubive komentare a videa, najma pre narodne a antisystemovo zalozenych volicov. A tiez mi vrta v hlave jed na pesnicka od elanu - dresy. Rad by som vedel, ako to v skutocnosti bolo so Sadikim... Toto rozlusknut a budeme v tom mat jasno...

Biely golier Boris sa slusne odpiskal fotkou s klusacikom (myslim ze kolar dostal "povolenie" na vstup do politiky aby ziskal hlasy, ktore by zhrabol kotleba. Neverim na moralnu napravu mafianov vysokych kruhov, o narod mu nejde urcite...)
Poznej, co máš před svou tváří, a co je ti skryto, se ti odhalí. Neboť nic
není skrytého, co nebude odhaleno. Poznej sám sebe ...

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 20:48

Tomas BB SK píše:
29 zář 2017, 20:27
Juraj píše:
29 zář 2017, 14:10
Osobne ma skor zaujima Harabin, sudca najvyssieho sudu, ktory chce kandidovat za prezidenta. Este som sa nedopatral, pre koho pracuje. Zatial mam dve teorie. Bud tajne sluzby, alebo ide solo. V kazdom pripade vedel o Kiskovi a jeho podvodoch uz predtym a na tom stavia kampan
jo - Harabin si robi nenapadnu kampan uz hadam vyse roka... Same ľubive komentare a videa, najma pre narodne a antisystemovo zalozenych volicov. A tiez mi vrta v hlave jed na pesnicka od elanu - dresy. Rad by som vedel, ako to v skutocnosti bolo so Sadikim... Toto rozlusknut a budeme v tom mat jasno...

Biely golier Boris sa slusne odpiskal fotkou s klusacikom (myslim ze kolar dostal "povolenie" na vstup do politiky aby ziskal hlasy, ktore by zhrabol kotleba. Neverim na moralnu napravu mafianov vysokych kruhov, o narod mu nejde urcite...)
Boris ja tazko vydieratelny. Sice na zaciatku mozno aj mal snahu nieco robit, ale Krajniak mu velmi rychlo pritiahol uzdu. Ked bol Krajniak na dovolenke v Izraeli, podarilo sa nam cez Kollara pretlacit do parlamentu navrh zakona na kontrolu mimiovladok - obdoba FARA. Samozrejme, hned to zatrhol, ked sa vratil :D

Uživatelský avatar
Polite
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6448
Registrován: 07 úno 2017, 21:48

Re: Slovensko

Příspěvek od Polite » 29 zář 2017, 20:52

Juraj..čo teraz to stíhanie Kocnera za Donovaly? Pokiaľ viem tak aj Kollár je s tým spojený...
Chcel by som byť Stalinom. Nie preto aby som bol ako on. Ale preto, aby som vedel, či mohol konať inak...

lasib
Sponzor fóra
Příspěvky: 5895
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Slovensko

Příspěvek od lasib » 29 zář 2017, 20:55

Polite píše:
29 zář 2017, 20:52
Juraj..čo teraz to stíhanie Kocnera za Donovaly? Pokiaľ viem tak aj Kollár je s tým spojený...
... Som myslel, že Droba je spolumajiteľom ...

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 20:59

Polite píše:
29 zář 2017, 20:52
Juraj..čo teraz to stíhanie Kocnera za Donovaly? Pokiaľ viem tak aj Kollár je s tým spojený...
Kocner sa boji Europrokuratora, podla mojich informacii odpredava vsetky majetky doveryhodnym spolocnostiam. Takto si zrejme chce vycistit prachy. Predpokladam, ze pri tych podvodoch na Donovaloch sa dohodne s prokuraturou. Potrebuje byt do buduceho roka cisty.
Na Donovaloch ako vychytenej lyziarskej lokalite maju byty aj apartmany snad vsetci vyznamni politici, napriklad aj kandidat na sefa Bratislavskeho kraja Duro Droba zo SaS. Kollar tam prevadzkuje lyziarske stredisko, tak je len samozrejme ze o seba zakopavaju. Kollar je vsak s Kocnerom na noze. Ak by mal Kocner prilezitost, velmi rad Kollara utopi aj v lyzicke vody. Ale jeho styl je skor vydieranie - zohnat si nejake informacie a potom ho k niecomu prinutit

Uživatelský avatar
Polite
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6448
Registrován: 07 úno 2017, 21:48

Re: Slovensko

Příspěvek od Polite » 29 zář 2017, 21:04

Mne skôr išlo o to, či to stíhanie nie je za tie pozemky..a teda to stíhanie či nie je snaha skor vymachat Kollára v médiách za jeho mafiánsku minulosť...
Chcel by som byť Stalinom. Nie preto aby som bol ako on. Ale preto, aby som vedel, či mohol konať inak...

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 21:11

Polite píše:
29 zář 2017, 21:04
Mne skôr išlo o to, či to stíhanie nie je za tie pozemky..a teda to stíhanie či nie je snaha skor vymachat Kollára v médiách za jeho mafiánsku minulosť...
Nie, Kollara drzia ti "spravni" chlapci za g... kvoli niecomu inemu. Nie je to na verejnu debatu. Jedine media mozu pisat co chcu, ale na tych nezalezi.

lasib
Sponzor fóra
Příspěvky: 5895
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Slovensko

Příspěvek od lasib » 29 zář 2017, 21:13

Juraj píše:
29 zář 2017, 20:59
Polite píše:
29 zář 2017, 20:52
Juraj..čo teraz to stíhanie Kocnera za Donovaly? Pokiaľ viem tak aj Kollár je s tým spojený...
Kocner sa boji Europrokuratora, podla mojich informacii odpredava vsetky majetky doveryhodnym spolocnostiam. Takto si zrejme chce vycistit prachy. Predpokladam, ze pri tych podvodoch na Donovaloch sa dohodne s prokuraturou. Potrebuje byt do buduceho roka cisty.
Na Donovaloch ako vychytenej lyziarskej lokalite maju byty aj apartmany snad vsetci vyznamni politici, napriklad aj kandidat na sefa Bratislavskeho kraja Duro Droba zo SaS. Kollar tam prevadzkuje lyziarske stredisko, tak je len samozrejme ze o seba zakopavaju. Kollar je vsak s Kocnerom na noze. Ak by mal Kocner prilezitost, velmi rad Kollara utopi aj v lyzicke vody. Ale jeho styl je skor vydieranie - zohnat si nejake informacie a potom ho k niecomu prinutit
Juraj to nie je okrem Kocnera aj Duro Droba, ale Kocner spolu s SaS ..
Pre českých ... https://domov.sme.sk/c/20659773/droba-z ... cnera.html

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6274
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Slovensko

Příspěvek od Juraj » 29 zář 2017, 21:17

lasib píše:
29 zář 2017, 21:13
Juraj to nie je okrem Kocnera aj Duro Droba, ale Kocner spolu s SaS ..
Pre českých ... https://domov.sme.sk/c/20659773/droba-z ... cnera.html
Sorry, tak to nie je. Kocner so SaS nema nic. Akurat len vydieral jej predsedu Richarda Sulika. Ako hovorim, je to jeho styl, obchoduje v prvom rade s informaciami. Richarda poznam osobne, s takym clovekom sa dal dokopy len ucelovo kvoli informaciam, o ktorych si myslel, ze v tej dobe ich nema ako zohnat. Ked si ho Kocner nahral, zostrihal to a pustil na verejnost, opat to bol len obchod. Ibaze nie so Sulikom, ale s niekym inym.

homer
Sponzor fóra
Příspěvky: 9851
Registrován: 07 úno 2017, 21:47

Re: Slovensko

Příspěvek od homer » 30 zář 2017, 13:01

Hmmm, po Putinovi i Fico ....

Fico varoval před technologiemi z Číny a USA

Evropané mají být opatrní při nákupu informačních technologií a výrobků mj. z USA a Číny, protože nikdo neví, co všechno je do nich nacpáno, prohlásil novinářům slovenský premiér Robert Fico po návratu ze summitu EU v Tallinnu.

„Niektorí premiéri veľmi otvorene hovorili, že Európa by sa mala chrániť pred nákupom rôzných technologických zariadení, či už ide o Spojené štáty, Čínu alebo niektoré iné krajiny. Pretože ani pánboh nevie. Čo je v týchto zariadeniach. Je záujem mať spoločnú európsku politiku v tejto oblasti," řekl Fico.

Na summitu se podle Fice hodně hovořilo o zneužití informačních systémů.

„Myslím si, že dnes nie je problém s kvalitou technológií, skôr je problém v tom, ako chrániť verejnosť. Digitálny svet ide tak strašne dopredu, že o chvíľu o každom z nás budú vedieť prakticky všetko. Nie som toho nadšenec, myslím si, že ľudia by mali mať právo na súkromie a mali by byť trochu chránení," zdůraznil slovenský premiér.

https://cz.sputniknews.com/slovensko/20 ... -cina-usa/

kenavf
Sponzor fóra
Příspěvky: 11146
Registrován: 07 úno 2017, 19:59

Re: Slovensko

Příspěvek od kenavf » 30 zář 2017, 15:41

homer píše:
30 zář 2017, 13:01
.. že Európa by sa mala chrániť pred nákupom rôzných technologických zariadení, či už ide o Spojené štáty, Čínu alebo niektoré iné krajiny....
Takže EU by nemala kupovať mikroprocesory z Azie ani z USA. :twisted:
Z nejakého dôvodu politika priťahuje sociopatov.
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté síly k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

Uživatelský avatar
Polite
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6448
Registrován: 07 úno 2017, 21:48

Re: Slovensko

Příspěvek od Polite » 30 zář 2017, 17:06

kenavf píše:
30 zář 2017, 15:41
homer píše:
30 zář 2017, 13:01
.. že Európa by sa mala chrániť pred nákupom rôzných technologických zariadení, či už ide o Spojené štáty, Čínu alebo niektoré iné krajiny....
Takže EU by nemala kupovať mikroprocesory z Azie ani z USA. :twisted:
Potom už zostávajú Elbrusy z Ruska.. :dobre:
Chcel by som byť Stalinom. Nie preto aby som bol ako on. Ale preto, aby som vedel, či mohol konať inak...

kenavf
Sponzor fóra
Příspěvky: 11146
Registrován: 07 úno 2017, 19:59

Re: Slovensko

Příspěvek od kenavf » 30 zář 2017, 18:27

Polite píše:
30 zář 2017, 17:06
kenavf píše:
30 zář 2017, 15:41
homer píše:
30 zář 2017, 13:01
.. že Európa by sa mala chrániť pred nákupom rôzných technologických zariadení, či už ide o Spojené štáty, Čínu alebo niektoré iné krajiny....
Takže EU by nemala kupovať mikroprocesory z Azie ani z USA. :twisted:
Potom už zostávajú Elbrusy z Ruska.. :dobre:
Veď to som chcel naznačiť. :strelba: :trefa
Z nejakého dôvodu politika priťahuje sociopatov.
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté síly k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

Odpovědět